Jak się pozbyć zbędnych ubrań ? Czyli porządkowanie szafy.

JAK OCZYSCISZ SZAFĘ ZE ZBĘDNYCH UBRAŃ ?

         Przede wszystkim warto uświadomić sobie od jak dawna nie nosimy konkretnych ubrań. Jeśli czegos nie nosimy od kilku lat, prawdopodobieństwo że nie założymy tego przez następne kilka jest bardzo duża.

         Pamiętajcie również, że nawet jeśli moda na daną rzecz wróci, to za każdym razem wygląda nieco inaczej, zmiana fasonu, materiału, faktury i koloru. Dlatego warto wybierać klasyczne fasony, które nie wychodzą z mody.

Zatem jak uporządkować szafę, żeby dobrze się z nią czuć? Przedstawiamy kilka sprawdzonych sposobów:

WIELKIE SPRZATANIE: Opróżniasz szafę, porządnie ją myjesz i dopiero wtedy układasz ubrania z powrotem. Ale robisz to pojedynczo, zastanawiając się czy dana rzecz zasługuje na to, by zabierać miejsce w Twojej "nowej" szafie.

PUDEŁKO OBOK SZAFY: Umieszczasz koło szafy pudełko do którego wkładasz rzeczy, co do których nie jesteś do końca pewna czy chciała byś się z nimi rozstać. Wracasz do pudełka raz w miesiącu i ostatecznie decydujesz o losie ubrań z niego.

ZBIERANIE NA COŚ WYMARZONEGO: Sprzedajesz ubrania, których nie nosisz a pieniądze ze sprzedaży przeznaczasz na jeden ustalony wcześniej cel. Niekoniecznie musi to być nowa rzecz do szafy.

       

          Jesteśmy ciekawi jak Wy radzicie sobie z nienoszonymi ubraniami, szczególnie tymi których ciężko jest się pozbyć. Mamy nadzieję, że nasze trzy proste zasady, pomogą Wam zrobić to sprawnie i bez wyrzutów sumienia ;-)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium