Jak się pozbyć zbędnych ubrań ? Czyli porządkowanie szafy.

JAK OCZYSCISZ SZAFĘ ZE ZBĘDNYCH UBRAŃ ?

         Przedewszytkim warto uświadomić sobie od jak dawna nie nosimy konkretnych ubrań. Jeśli czegos nie nosimy od kilku lat, prawdopodobieństwo że nie założymy tego przez nastepne kilka jest bardzo duża.

         Pamietajcie również, że nawet jesli moda na daną rzecz wróci, to za każdym razem wygląda nieco inaczej, zmiana fasonu, materiału, faktury i koloru. Dlatego warto wybierać klasyczne fasony, które nie wychodzą z mody.

Zatem jak uporządkować szafę, żeby dobrze sie z nią czuć? Przedstawiamy kilka sprawdzonych sposobów:

WIELKIE SPRZATANIE: Opróżniasz szafę, porządnie ją myjesz i dopiero wtedy układasz ubrania z powrotem. Ale robisz to pojedynczo, zastanawiając sie czy dana rzecz zasługuje na to, by zabierać miejsce w Twojej "nowej" szafie.

PUDEŁKO OBOK SZAFY: Umieszczasz koło szafy pudełko do którego wkładasz rzeczy, co do których nie jesteś do końca pewna czy chciała byś sie z nimi rozstać. Wracasz do pudełka raz w miesiacu i ostatecznie decydujesz o losie ubrań z niego.

ZBIERANIE NA COŚ WYMARZONEGO: Sprzedajesz ubrania, których nie nosisz a pieniądze ze sprzedaży przeznaczasz na jeden ustalony wczesniej cel. Niekoniecznie musi to być nowa rzecz do szafy.

       

          Jesteśmy ciekawi jak Wy radzicie sobie z nienoszonymi ubraniami, szczególnie tymi których cieżko jest sie pozbyć. Mamy nadzieję, że nasze trzy proste zasady, pomogą Wam zrobić to sprawnie i bez wyrzutów sumeinia ;-)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium